חקירה מעמיקה טכניקות מתקדמות לשליטה בשפיכה מוקדמת

תוכן עניינים

שפיכה מוקדמת היא בעיה שפוגעת בכמעט כל גבר שלישי, ועם זאת, הנושא נמצא תחת חסות חברתית. רק כשנפתח דיאלוג פתוח ומתמקד נוכל למצוא פתרונות. כאן, אנו מציגים טכניקות מתקדמות שמומלצות על ידי מומחים בתחום, כדי לספק כלים יעילים לשליטה בשפיכה מוקדמת.

הפתרון הגרוע ביותר: השתיקה

השתיקה והתסכול הם האויבים הגדולים ביותר בטיפול בשפיכה מוקדמת. ההסתרה רק מחמירה את הבעיה ומובילה לדימוי עצמי נמוך.

גברים רבים חשים בושה ונמנעמים מלדבר על הנושא. כתוצאה מכך הבעיה רק הולכלת וגוברת  במשך שנים ומגיעה למצב גרועה יותר והטיפול הופך להיות מורכב יותר וארוך יותר.  

חשיבות הדיאלוג

הפתרון לשפיכה מוקדמת מתחיל בפתיחת דיאלוג והתמודדות עם הבעיה בצורה פתוחה וחשובה. ככל שנדבר על כך יותר, נוכל למצוא פתרונות יעילים ולשפר את איכות החיים שלנו.

אל תתפשרו על הביצועים שלכם בחדר המיטות, הבעיה פוגשת גברים רבים ואין מה להתבייש יש מה לעשות!

8 הפתרונות קיום לשפיכה מוקדמת

1. טכניקת "העצור וההתחל":

הטכניקה כוללת עצירה מלאה של הפעילות המינית כאשר אתה מרגיש שאתה קרוב לשפיכה. עליך להמתין מספר שניות עד שהתחושה עוברת ואז להמשיך. זה יכול לעזור לך לשלוט יותר בזמן השפיכה.

2. תרגול כיגלים:

תרגולים אלו מתמקדים בחיזוק שרירי הרצפת האגן, שמשפיעים על היכולת לשלוט בשפיכה. ככל שהשרירים חזקים יותר, כך השליטה תיהיה טובה יותר.

3. קונדומים עם חומרים מאלחשים:

קונדומים אלו מכילים חומרים כימיים שמעכבים את הרגשת העונג ומאטים את השפיכה. הם יכולים להיות פתרון טוב למי שמחפש דרך מהירה ופשוטה לשפר את הביצועים.

4. תרגול נשימות:

טכניקות נשימה ומדיטציה יכולות לעזור לך להיות יותר מרוכז ומאוזן במהלך הפעילות המינית. כך תוכל לשלוט יותר בזמן השפיכה.

5. ייעוץ פסיכולוגי:

שיחה עם מומחה יכולה לעזור לך לזהות גורמים נפשיים שמשפיעים עליך, כמו חרדה או לחץ. המומחה יכול להציע כלים וטכניקות לשיפור השליטה.

6. קרמים וספריים מרגיעים:

מוצרים אלו מכילים חומרים כימיים שמעכבים את הרגשת העונג. יש למרוח או לרסס על הפין לפני הפעילות המינית. חשוב לדעת : לחומרים אלו יכול להיות תופעות לוואי לא נעימות בעת השימוש וחשוב להתייעץ עם רופא לפניי השימוש בהם.

7. תזונה ותוספים:

חומצה פולית, צינק וויטמינים אחרים יכולים לשפר את הביצועים המיניים ולעזור בשליטה על השפיכה. יחד עם זאת ישנם מספר צמחי מרפא וויטמינים שיכולים להועיל לכח הגברא – חומרים טבעיים אשר נחקרו והוכחו כמועילים לשיפור הזקפה החשק המיני ועיכוב השפיכה.

8. תרגול וניסיון:

ככל שתתרגל יותר, תוכל להיות יותר בטוח ולשלוט יותר בזמן השפיכה. הניסיון הוא מפתח לשיפור הביצועים. נסו לתרגל עם בת זוג קבועה ו״להתאמן״ בקיום היחסים, כלומר בעת קיום היחסים לפניי השפיכה עצרו והפסיקו למשך כמה דק כך תראו תוצאות מהירות לאחר זמן קצר.

 

במהלך המחקר שלנו לגבי טכניקות מתקדמות לשליטה בשפיכה מוקדמת, נתקלנו בפתרון טבעי ייחודי שמציע גם הקלה מהבעיה וגם שיפור כולל של התפקוד המיני. הפתרון הזה הוא "גברא אנרג'י".

גברא אנרג'י: טיפול טבעי לשפיכה מוקדמת

גברא אנרג'י הוא מוצר המכיל 14 רכיבים טבעיים, כולל תערובת ייחודית של צמחים רפואיים, ויטמינים ומינרלים. המוצר מטרה לשפר את איכות הזיקפה, להאריך את זמן הקיום ולהגביר את התחושה המינית.

היתרונות העיקריים:

המוצר מגיע באריזה דיסקרטית ונשלח בצורה דיסקרטית, כך שפרטיות הלקוח נשמרת.

השימוש במוצר מאפשר ספונטניות בקיום היחסים ולא כפתרון חד פעמי – גברא אנרג׳י מטפל בבעיה מן השורש!

שפיכה מוקדמת היא איננה מצב סופי ואפשר להאריך את הזמן במיטה, אל תוותר על המיניות בחיים שלך והתחל לפעול כבר עכשיו!

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים!

השאירו פרטים ונציג שירות ישמח לסייע לכם.

מאמן כושר
שיפור יכולת פיזית ומנטלית ע״י אימוני כושר אישיים

העולם שלנו מהיר, דיגיטלי ולא תמיד יש לנו זמן לבצע את כל מה שאנחנו רוצים. בתוך הרשימה של מה שרבים מאיתנו היו רוצים להשיג נמצאת לא פעם גם המשימה להיכנס לכושר. חלקנו מתחברים לעולם הכושר, חלקנו נהנים בחדר הכושר, חלק מעדיפים להתאמן בקבוצה וחלק מגלים כי שיפור היכולת הפיזית והמנטלית מתבצעת על ידי אימוני כושר אישיים.

תזונה טבעית
מהפכה של בריאות  – לימודי תזונה טבעית ורפואה משלימה כמנוע לקריירה משגשגת

בישראל של השנים האחרונות, אנו עדים לשינוי עמוק בתפיסת הבריאות והרווחה. יותר ויותר ישראלים מחפשים דרכים טבעיות וכוללניות יותר לטפל בעצמם, מעבר לגבולות הרפואה הקונבנציונלית. מגמה זו מתבטאת בביקוש הולך וגובר למומחים בתחומי התזונה הטבעית והרפואה המשלימה – מגמה שפותחת שלל הזדמנויות תעסוקתיות מרתקות עבור אלו שבוחרים להתמחות בתחומים אלו.