כל מה שחשוב לדעת על חומרי מילוי לשפתיים

תוכן עניינים

מילוי שפתיים, הידוע גם בשם הזרקת שפתיים, מהווה פרוצדורה קוסמטית הכוללת הזרקה של חומרי מילוי עוריים לשפתיים כדי לשפר את צורתן, נפחן והמראה הכללי שלהן. ישנם מספר חומרי מילוי שונים אשר יכולים לסייע בהשגת המטרה וחשוב להכיר את כולם. אז להלן סקירה מקיפה של חומרי מילוי שפתיים:

סוגי מילוי שפתיים
סוג המילוי הנפוץ ביותר המשמש להגדלת שפתיים הוא חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית. חומצה היאלורונית היא חומר המצוי באופן טבעי בגוף ונסבל היטב. שמות מותגים פופולריים לחומרי מילוי חומצה היאלורונית. חומרים נוספים בהם נהוג לעשות שימוש עבור המטרה הם סיליקון ושומן עצמי.

הליך מילוי השפתיים
הליך מילוי השפתיים מבוצע בדרך כלל בקליניקה של רופא. התהליך כולל את השלבים הבאים: השלב הראשון הוא שלב הייעוץ, אשר אמור לגעת במטרות ובציפיות. השלב הבא הוא שלב ההכנה לטיפול, במהלכו נהוג למרוח קרם אלחוש על מנת למזער את תחושת אי הנוחות במהלך הטיפול. השלב הבא הוא השלב בו חומר המילוי מוזרק לאזורים ספציפיים בשפתיים כדי להשיג את השיפור הרצוי. בשלב האחרון המטפל עשוי לעסות את האזורים המטופלים כדי להבטיח פיזור אחיד של חומר המילוי.

תוצאות הטיפול
תוצאות הליך מילוי שפתיים אמורות להיראות באופן מידי, אם כי תיתכן נפיחות ראשונית. ההשפעות נמשכות בדרך כלל בין שישה חודשים לשנה, תלוי בגורמים כגון סוג חומר המילוי המשמש ומטבוליזם אינדיבידואלי.

חששות נפוצים לטיפול
מילוי שפתיים יכול לתת מענה לבעיות שונות, כולל: שחזור נפח שאבד בשפתיים עקב הזדקנות.
שיפור סימטריית שפתיים והגדרת גבולות שפתיים. ובנוסף גם ריכוך קווים עדינים וקמטים סביב הפה.

תופעות לוואי וסיכונים שונים
תופעות לוואי שכיחות כוללות בין היתר נפיחות באזור, חבורות, אדמומיות ולעיתים גם רגישות. סיבוכים חמורים נדירים יותר כוללים התפתחות של זיהומים, תגובות אלרגיות שונות וגושים העלולים להיווצר נמתחת לעור.

בחירת מטפל מתאים
קיימת חשיבות גבוהה להקפיד ולבחור איש מקצוע רפואי מוסמך ומנוסה, כגון רופא עור, מנתח פלסטי או איש מקצוע אחר בעל הסמכה. זאת בכדי לבצע את הליך מילוי השפתיים בצורה מדויקת ומתואמת צרכים. ההמלצה היא לבדוק את האישורים, הביקורות ותמונות לפני ואחרי שלהם, על מנת להבטיח שמדובר בבחירה הנכונה.

עלות טיפול של מילוי שפתיים
המחיר של חומרי מילוי לשפתיים יכול להשתנות בהתבסס על גורמים שונים כגון סוג חומר המילוי בו נעשה שימוש, מומחיותו של המטפל, המיקום הגיאוגרפי ושיקולים שונים של המטפל עצמו. יש להקפיד לברר לגבי העלות הכוללת, כולל כל התוספות פוטנציאליות אשר עלולות לייקר את העלות הסופית.

מעקב אחרי תוצאות הטיפול
לאחר ההליך, ייתכן שהרופא ימליץ על הימנעות מפעילות גופנית נמרצת במשך 24 השעות הראשונות. יש להניח קרח כדי להפחית את הנפיחות בשפתיים. מומלץ להימנע מחשיפה מוגזמת לשמש ולחום. בנוסף, יש להימנע מלגעת או ללחוץ על האזור המטופל. באופן כללי ההמלצה היא כמובן שיש להקפיד וליישם בפועל את כל הנחיות הרופא ובמידה ומבחינים בתופעות לא צפויות יש לגשת לרופא, על מנת לקבל טיפול מקצועי ואיכותי.

 

לסיכום, יש לא מעט מוצרי איפור ומוצרים קוסמטיים אשר יכולים לסייע בהבלטת השפתיים כמו: שפתונים, גלוס וקרמים ייעודיים. יחד עם זאת, מי שרוצה להשיג שיפור משמעותי יותר ולאורך זמן, יוכל לבדוק את כל הפרטים לגבי הזרקת חומרי מילוי לשפתיים. כמובן, שקיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את איש המקצוע אשר יבצע את הטיפולים, כאשר יש לוודא שיש ברשותו את ההסמכה, הרמה המקצועית והניסיון אשר יאפשרו לו לבצע את הטיפול בצורה המיטבית.

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים!

השאירו פרטים ונציג שירות ישמח לסייע לכם.

מאמן כושר
שיפור יכולת פיזית ומנטלית ע״י אימוני כושר אישיים

העולם שלנו מהיר, דיגיטלי ולא תמיד יש לנו זמן לבצע את כל מה שאנחנו רוצים. בתוך הרשימה של מה שרבים מאיתנו היו רוצים להשיג נמצאת לא פעם גם המשימה להיכנס לכושר. חלקנו מתחברים לעולם הכושר, חלקנו נהנים בחדר הכושר, חלק מעדיפים להתאמן בקבוצה וחלק מגלים כי שיפור היכולת הפיזית והמנטלית מתבצעת על ידי אימוני כושר אישיים.

תזונה טבעית
מהפכה של בריאות  – לימודי תזונה טבעית ורפואה משלימה כמנוע לקריירה משגשגת

בישראל של השנים האחרונות, אנו עדים לשינוי עמוק בתפיסת הבריאות והרווחה. יותר ויותר ישראלים מחפשים דרכים טבעיות וכוללניות יותר לטפל בעצמם, מעבר לגבולות הרפואה הקונבנציונלית. מגמה זו מתבטאת בביקוש הולך וגובר למומחים בתחומי התזונה הטבעית והרפואה המשלימה – מגמה שפותחת שלל הזדמנויות תעסוקתיות מרתקות עבור אלו שבוחרים להתמחות בתחומים אלו.