שיפור יכולת פיזית ומנטלית ע״י אימוני כושר אישיים

תוכן עניינים

 

מאמן כושר

העולם שלנו מהיר, דיגיטלי ולא תמיד יש לנו זמן לבצע את כל מה שאנחנו רוצים. בתוך הרשימה של מה שרבים מאיתנו היו רוצים להשיג נמצאת לא פעם גם המשימה להיכנס לכושר. חלקנו מתחברים לעולם הכושר, חלקנו נהנים בחדר הכושר, חלק מעדיפים להתאמן בקבוצה וחלק מגלים כי שיפור היכולת הפיזית והמנטלית מתבצעת על ידי אימוני כושר אישיים.

אימוני כושר אישיים הם הזדמנות לפתח את היכולות הגופניות כשהמדריך מתאים את תוכנית האימונים באופן אישי. בתוך כך הוא לוקח את היכולות הנוכחיות, המטרות האישיות, מגבלות שיכול להיות שישנן ובהתאם בונה את התוכנית. הוא לא מסתפק בכך אלא גם מלווה את המתאמן לאורך הדרך כך שניתן לבצע התאמות כשצריך, נעשים תיקונים לתרגילים והמדריך מסייע לשמור על מוטיבציה גבוהה.

 

מהם אימוני כושר אישיים

כולנו יודעים מהם אימוני כושר אך כשאלו מתבצעים בליווי מדריך אישי הם חורגים מעבר לפעילות הגופנית. המדריך קובע את תוכנית האימונים שיכולה לכלול ולשלב אימוני כוח, אימונים קרדיווסקולריים, תרגילי גמישות ותרגולי מיינדפולנס. בנוסף לכך הוא נמצא שם כדי לעקוב אחר ההתקדמות, לוודא שהתרגילים השונים מתבצעים בצורה הנכונה ומסייע ברגעים בהם המוטיבציה נמוכה. אלו חלק מהיתרונות של האימון האישי:

●        תוכנית מותאמת אישית – תוכנית האימון מותאמת באופן אישי בהתאם למצב הנוכחי, ליכולות של המתאמן ובהתאם למטרות האישיות. אפשר להשיג מטרות רבות אך חשוב להיות ממוקדים ולעבוד נכון כדי להימנע מתסכולים.

●        החדרת מוטיבציה – מאמן אישי ברמת השרון עוזר לשמור על המוטיבציה. לכולנו ברור כי המוטיבציה הכי חזקה בתחילת הדרך וזו הסיבה שרבים מתייאשים מהתהליך. כאן בדיוק נכנס מדריך מקצועי אשר עוזר לשמור על רמת התרגשות גבוהה.

●        תרגול נכון – אחד החששות שיש למתאמנים רבים הוא פציעות. רבים נפגעים, נופלים ומוצאים את עצמם עם כאבים שונים לאחר פעילות גופנית וכל זאת בשל תנועה לא נכונה. אין זה אומר שיש להימנע מכושר אלא שחשוב מאד לעשות זאת בצורה מקצועית ועם ליווי מתאים.

●        תוצאות מהירות – מאמן הכושר לא עושה את העבודה במקום המתאמן אבל הוא יכול לעזור להגיע לתוצאות טובות ומהירות יותר וזאת תודות לתוכנית מובנית והדרכה מקצועית. כשיש עוד גורם שמתמקד במטרות קל יותר להגיע אליהן.

●        תמיכה ועידוד – זה לא סוד שרובנו צריכים קצת דחיפה במהלך הדרך. האמת היא שזה לא משנה אם אנחנו מתחילים כמנוסים או במתחילים בעולם זה, כולנו צריכים שיהיה מישהו לצידנו שיעזור לנו לשמור על הקצב והמאמן עושה זאת בצורה מקצועית.

 

הרבה יותר מכוח פיזי

אימון כושר אישי מעניק הרבה יותר מהזדמנות לפתח את הכוח הפיזי. הוא ממלא תפקיד חשוב בכל הקשור לשיפור הבריאות הנפשית. פעילות גופנית סדירה משפרת את המצב הפיזי, מפחיתה חרדה ודיכאון ויכולה להשפיע על הביטחון העצמי. כאן בדיוק נכנסים אימונים אישיים ברמת השרון עם מדריך מקצועי המכיר היטב את האתגרים שיכולים לעלות במהלך הדרך.

המאמן יכול ללוות את המתאמן מהגדרת המטרות, לאורך האימונים, תיקון התרגילים, עבודה על יציבה וגמישות והמלצות תזונתיות כלליות. כאשר מאמן אישי בהרצליה משתלב במשימה, קל לנו יותר להשיג אותה כשאנחנו יודעים שיש מישהו שעומד לצידנו בדרך.

אימון אישי יכול להתבצע פעם בשבוע או שלוש פעמים בשבוע, הוא מתאים לאנשים שנמצאים בתחילת הדרך, אנשים שרוצים לשפר את האימונים שלהם ולאלו שנמצאים במצב בריאותי שדורש תשומת לב רבה. FIT סטודיו מציע מאמנים מקצועיים בסביבת אימונים מקדמת בשרון ואליו מגיעים מתאמנים ברמות כושר שונות כשכולם רוצים פשוט להגיע להישגים.

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים!

השאירו פרטים ונציג שירות ישמח לסייע לכם.

תזונה טבעית
מהפכה של בריאות  – לימודי תזונה טבעית ורפואה משלימה כמנוע לקריירה משגשגת

בישראל של השנים האחרונות, אנו עדים לשינוי עמוק בתפיסת הבריאות והרווחה. יותר ויותר ישראלים מחפשים דרכים טבעיות וכוללניות יותר לטפל בעצמם, מעבר לגבולות הרפואה הקונבנציונלית. מגמה זו מתבטאת בביקוש הולך וגובר למומחים בתחומי התזונה הטבעית והרפואה המשלימה – מגמה שפותחת שלל הזדמנויות תעסוקתיות מרתקות עבור אלו שבוחרים להתמחות בתחומים אלו.